03-5581590

תקנון

תקנון

כללי
ברוכים הבאים לאתר דקור סטאר בע”מ המשמש כחנות לתצוגה ומכירת מוצרים ושירותים באופן מקוון.
כל האמור באתר ובתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
השימוש והרכישה דרך אתר דקור סטאר בע”מ כפופה לתנאים המפורטים להלן והם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילי האתר ובעליו.
המשתמש באתר, בעצם שימושו, מביע את הסכמתו לכל תנאי השימוש באתר ולכל הכללים החלים על המשתמש בו. כמו כן מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכל תנאי התקנון באתר ומקבלם וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר ומפעיליו או נגד כל אדם מטעם המפעיל למעט טענות הקשורות בהפרת תקנון זה.
רק התנאים המופיעים בתקנון זה יחייבו את המפעיל או בעל האתר כלפי המשתמש המבצע פעולות באתר.
כל התמונות באתר הן להמחשה בלבד. יתכנו שינויים בין התמונות לבין המוצר במציאות, מכיוון שהמוצרים מוצגים על גבי מסך מחשב ויכול להיות שיהיו הבדלי גוונים גם כתוצאה מהטעיית תאורה בעת הצילום.
בעלי האתר ומפעיליו שומרים על זכותם לשנות תקנון זה מעת לעת אולם שינוי שיבוצע יחול רק על רכישת מוצרים ושירותים שהוזמנו לאחר השינוי. במקרה של סתירה בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים תגברנה הוראות תקנון זה על כל הוראה או פרסום אחר.
מפעילי האתר או בעליו לא אחראים לתוכנם של קישוריות (לינקים) המופעים באתר דקור סטאר בע”מ או לכל פרט אחר הקשור לאותם הקישורים

המכירות
דקור סטאר בע”מ מאפשרת לכם הלקוחות לרכוש את המוצרים, ממיטב יצרנים בארץ ובעולם, המוצעים על ידנו בדרך מהירה וקלה ובמחירים תחרותיים.
כל מוצר יוצג בדף מכירה שבו יוצגו פרטים מלאים על אותו מוצר. במידה ופרט או פרטים אינם ברורים לכם אנא צרו קשר לבירור הנושא לפני ביצוע ההזמנה על ידיכם.
רשאים לבצע הזמנות באתר רק בני 18 ומעלה שיש להם כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעלי כתובת מגורים ואשר ברשותם כרטיס אשראי בר תוקף.
דקור סטאר בע”מ רשאית למנוע מגולש באתרה את האפשרות לבצע הזמנה באתר במקרים כמו חשד לשימוש לאופן פלילי או רשלני.
המכירה תהיה תקפה רק לאחר קבלת אישור לעסקה חברת כרטיסי האשראי.
במידה שהעסקה לא אושרה על ידי חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה כדי שיפעל להסדרת האישור להשלמת העסקה. ספירת ימי האספקה תחל מיום אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי. אם האישור מחברת כרטיסי האשראי לא יתקבל עד תום 7 ימים ממועד ההודעה על אי אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי אזי דקור סטאר בע”מ שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה.
מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית והמוסר פרטים כוזבים צפוי לנקיטת הליכים משפטיים ואזרחיים כלפיו.
דקור סטאר בע”מ מציגה מוצרים ושירותים ואת מחיריהם כפי שנקבע מראש.
בהרשמה לאתר מאשר הלקוח, מבצע הפעולה, להיכלל ברשימת הלקוחות הנמנים על תפוצת הדיוור הישיר של דקור סטאר בע”מ והוא מאשר דקור סטאר בע”מ לשלוח אליו דואר עם מסר שיווקי.
ניתן להסיר את הרישום מרשימת התפוצה בכל עת.
המוצרים המוצגים באתר אינם מיועדים לשימוש מוסדי או מסחרי והם לשימוש ביתי בלבד אלא אם צוין אחרת.
איקונים וכל מידע ו/או חומר כתוב לרבות תמונות, גרפיקה, סמני מסחר, לוגו וכיוצא בזה, הינם בבעלותה של דקור סטאר בע”מ ו/או מי מטעמה.

ביטול עסקה/זיכוי כספי

לפי החוק- ניתן להחזיר מוצר באריזתו המקורית (כשהוא במצב מקורי ולא פצוע) בצירוף חשבונית הקנייה תוך 14 יום ולקבל זיכוי כספי בשק או באשראי בלבד.
אם מדובר בעסקת מכר מרחוק (טלפון, אינטרנט, קטלוג דואר וכו’) בניכוי דמי ביטול 5% (מערך העסקה) + דמי הובלה (לאחר אספקה).

כל המוצרים באתר מיוצרים/מיובאים בהתאם להזמנת הלקוח ולכן לא ניתן יהיה לבטל הזמנה לאחר שהמוצר/ים נכנסו לתהליך יבוא. כאמור לא ניתן יהיה לבטל הזמנה או להחזיר מוצרים שהוזמנו במיוחד ע”פ דרישת הלקוח אפילו באופן חלקי אלא אם נתקבל לכך אישור חריג. רק במידה ודקור סטאר בע”מ אישרה החזרת מוצרים שאינם ברי החזרה במסגרת החוק בכפוף לתשלום עבור עלויות חברת כרטיסי האשראי בסך 5% מערך העסקה ועבור ירידת ערך המוצר, אזי יקוזז מסכום ההחזר גם סכום עלות ההובלות כמפורט (גם אם לא שולם עבור ההובלה בנפרד) אלא כחלק מהעסקה ו/או מבצע.

בקשה חריגה לביטול קניה תעשה ע”י פניה בכתב לשירות הלקוחות באמצעות משלוח פקס ל:- 03-5585007 או הודעת דואר אלקטרוני
ל : nahi@decorstar.co.il  בציון סיבת הביטול.
במידה ולאחר ביצוע רכישה של מוצר יתברר כי המוצר אזל רשאית דקור סטאר בע”מ לבטל את המכירה ולהחזיר לרוכש את מלוא התמורה שנתקבלה ממנו בעבור מוצר זה.

חברת דקור סטאר בע”מ אינה אחראית על ההתקנה.

דיון ושיפוט
הדין החל על תקנון זה הוא הדין הישראלי. סמכות השיפוט לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט בתל אביב בלבד..

אבטחת האתר
דקור סטאר בע”מ נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. העברת הנתונים מתבצעת בטכנולוגיית SSL בצורה מוצפנת.
במידע שנמסר בעת ביצוע ההזמנה אין אנו עושים שימוש למעט למטרת ביצוע ההזמנה ואספקתה, כגון הנפקת הזמנה קבלה וחשבונית ומשלוח אישור לכתובת הדוא”ל, הפקס או בדואר ללקוח המזמין אך לא לאף מטרה אחרת וכמו כן פרטים אילו לא ימסרו לאף גוף אחר למעט לגורמים הקשורים לביצוע ולאספקת המוצרים.

שירות לקוחות
בכל שאלה או בירור בכל נושא שהוא ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות
בדואר אלקטרוני
nahi@decorstar.co.il
בטלפון : 03-5581590
פקס: 035585007