03-5581590

קרניזים לעיצוב מטבחים

בעולם העיצוב קיימים מינים רבים של אלמנטים דקורטיביים המאפשרים ליצור בית מעוצב . קרניזים ,הקרויים גם פרופילים דקורטיביים ,מהווים כבר מספר שנים מרכיב חשוב בעיצוב הבית ,הן בקרב אדריכלים ומעצבי פנים וכמובן אצל לקוחות פרטיים הרוכשים קרניזים למגוון שימושים בבית.

מהם הקרניזים?

הקרניזים הם אלמנטים בעלי אופי דקורטיבי ופרקטי כאחד. מצד אחד, מדובר בדרכים לעדן את הקווים החדים בבית ויצירת קישוטים שבאופן כוללני יוצרים תחושת יוקרה, השקעה והתחשבות בכל הפרטים הקטנים ביותר. קרניזים מהווים גם דרך להחליק אזורים חדים ולתת לחדר המרובע מראה מעוגל יותר, הקרניזים משחקים במקרים אלה תפקיד אוניברסלי המאפשר להם ליצור חיים יפים ואסתטיים יותר – בכל חדר ופינה בבית.

השימושים השונים של הקרניזים בחדרים השונים

ניתן לנצל את אופיים הפרקטי והאסתטי של הקרניזים בחדרי רבים בבית. בסלון ניתן לעצב את הוויטרינה, הטלוויזיה, מסגרות של תמונות, חלונות ומשקופים, לחזק את החיבורים שבין הבוידעם לתקרה החיצונית והפנימית ליצירת מראה מושקע ויוקרתי גם בפרטים הקטנים. באמבטיה הקרניזים יוצרים תחושה אדריכלית לבחירת הלקוח, החל ממראה מודרני והייטקיסטי ועד למראה ויקטוריאני קלאסי, בהתאם לסוג הקרניז שנבחר.

החשיבות של התאמת הקרניזים הנכונים

על מנת לנצל את האפשרויות המגוונות שמעניק העיצוב באמצעות קרניזים, חשוב מאוד לפנות למומחים מובילים בתחום שיעניקו זווית מבט רעננה ומקצועית וכן יספקו קרניזים מקוריים עבודת יד, מחומרים בטיחותיים ועמידים. חברת דקור סטאר מספקת שירותי עיצוב באמצעות קרניזים מזה שנים רבות. החומרים המשמשים ליצירת הקרניזים של החברה הם פוליסטרין שהוא קלקר דחוס – ניתן לעיצוב מפורט אך רגיש לפגיעות וצריך להיות הרחק מהישג ידם של בני הבית. לעומתו, הפולימר זהו חומר עמיד שיכול לעמוד גם במשימות המורכבות ביותר, ולכן הוא משמש לעיצוב קרניזים אפילו בחדרי הילדים המהווים את האתגר הגדול ביותר מבחינת עמידות. חברת דקור סטאר תתאים לבית שלכם את הפתרונות היעילים ביותר שיעזרו לכם להשיג מראה חדשני, אסתטי ועמיד לטווח הארוך.

מאמרים נוספים: