03-5581590

קרניזים חיצוני

התקנת קרניזים חיצוניים – איך זה מתבצע?

קרניז או כרכוב הוא אלמנט ייחודי בתחום עיצוב מבנים אשר שימש בעבר להרחקה של מי הגשמים מחזית המבנה, הן למניעת רטיבות של המבנה והן למניעת כניסה המים למבנה. היום משתמשים בקרניזים חיצוניים בעיקר לצורך עיצוב המבנה והענקת מאפיינים קלאסיים למבנה. הקרניזים יכולים להגיע גם בעיצובים נוספים מלבד העיצוב הקלאסי, כמו סגנון העיצוב הרטרו, הכפרי והאקלקטי. ניתן להוסיף לקרניזים חיפוי קיר חיצוניים ופנלים מעוצבים ליצירת מראה ייחודי למבנה החיצוני של הבית. הקרניזים יכולים להיות מותקנים באופן עצמאי באמצעות דבקים חזקים וייעודים לשימוש חיצוני, או דרך אנשי מקצוע המתמחים בתחום.

קרניז חיצוני לבית צמוד קרקע

אם אתם מחפשים דרך מהירה ויעילה לעצב מחדש את החלק החיצוני של הבית, מומלץ לכם להשתמש בקרניז חיצוני לבית הנחשב לעמיד במיוחד כנגד רטיבות, מים, קרני שמש חזקות ולחות גבוהה. הקרניזים הנפוצים ביותר לעיצוב חיצוני של הבית יהיו מיוצרים מחומר גלם כמו פוליאוריטן או פוליסטרין. אילו חומרים ידידותיים לסביבה, אינם מכילים חומרים מזהמים ומאפשרים לכם ליצור רמת גימור מושלמת לעיצוב החיצוני של הבית בהשקעה כספית נמוכה יחסית לעומת שיפוץ המבנה מבחוץ. באמצעות הקרניז החיצוני ניתן אף להסתיר סדקים בקירות ולהוסיף עוד שכבת בידוד לקירות החיצוניים של המבנה.

רכישת קרניזים מחברת יבוא מקצועית

על מנת שתוכלו לרכוש קרניזים חיצוניים באיכות גבוהה העומדים בכל תקנות הבטיחות הנדרשות, מומלץ לכם להזמין רק מחברת יבוא ותיקה ומוכרת. דרך האתר תוכלו לבצע הזמנה של קרניזים בעיצובים מרהיבים ומיוחדים ולבצע את ההדבקה של כל קרניז באופן עצמאי. במידה ותרצו שאיש מקצוע יבצע את ההדבקה של הקרניזים, תוכלו להזמין את חומר הגלם ולקבל המלצה על איש מקצוע העובד באזור שלכם. רכישה מהיבואן לצרכן במקרה זה היא המשתלמת ביותר לעיצוב מחדש של הקיר החיצוני של הבית שלכם.

הזמנה טלפונית של קרניזים חיצוניים

להזמנה של קרניזים חיצוניים באיכות מעולה ובעיצובים מרהיבים ומיוחדים, צרו קשר עם חברת דקור סטאר המתמחה בייבוא חומרי גלם באיכות מעולה לעיצוב קירות חיצוניים לבתים פרטיים, מבנים מסחריים ומבנים ציבוריים. צוות החברה ישמח לעזור לכם בבחירת דגם הקרניזים המתאים ביותר לכם כולל טיפול מהיר בהזמנה שלכם.

מאמרים נוספים: