03-5581590

פנלים פולימרים

עושים שיפוצים בבית? מחפשים פנלים לרצפה?

אחד האלמנטים החשובים ביותר לעיצוב הבית הוא הפנל המוצמד לתחתית הקיר בצמוד למרצפות. לפנלים לרצפה יש 2 שימושיים עיקריים – שמירה על קירות הבית ומניעת רטיבות ואלמנט עיצובי המשפיע בצורה משמעותית על עיצוב הבית באופן כללי. היום אפשר למצוא פאנלים מעוצבים ומהממים במגוון צורות, עם אפשרות לצבוע אותם בכל צבע שתרצו. הפאנלים מגיעים בצבע לבן ועשויים מחומר פוליאוריטן הנחשב לעמיד וחזק מאוד. חומר הגלם פוליאוריטן של הפנל מצופה בחומר יסוד (פריימר) המאפשר לכם ליישם בצורה קלה ונוחה צבע מכל גוון שתרצו על גבי הפנל.

חברה ישראלית לתכנון וייצור פנלים

אם אתם מחפשים פנלים באיכות גבוהה, יש לכם אפשרות להזמין את הפאנלים מחברה ישראלית המתמחה בייצור מגוון רחב של סוגים ודגמים כשכל תהליך הייצור מתבצע עם חומרים ידידותיים לסביבה, כגון פוליסטירן ופוליאוריטן מוקצף. החומר הפולימרי הקשיח הוא גם עמיד לרטיבות ולחות ויכול להחזיק בצורה מושלמת לשנים רבות כמעט ללא בלאי. הוא שומר על הרצפה שלכם מפני פגיעות של רהיטים או חפצים ומונע מעבר של מים ורטיבות מהרצפה אל תחתית הקירות של הבית. את הפאנלים הפולימרים אפשר להתקין גם עם פרקט בצבעים שונים ולהתאים את צבע הפנל לפרקט.

פנלים פולימרים – עשה זאת בעצמך

הדרך הטובה ביותר לחסוך את ההוצאות שלכם על שיפוץ הבית, היא באמצעות אלמנטים בשיטת עשה זאת בעצמך. אתם מזמינים פנלים פולימרים בדגם האהוב עליכם על פי מטרים, מוסיפים להזמנה את הדבקים הדרושים להדבקת הפאנלים ומבצעים את ההתקנה באופן עצמאי. דרך האתר תוכלו לבצע הזמנה למגוון סוגים ודגמים של פאנלים מהיפים ביותר הקיימים היום בשוק. הפאנלים מגיעים בגדלים שונים ועם אפשרות להזמין כמות גדולה לכל רצפת הבית והכל במחירים משתלמים במיוחד למטר.

הזמנת פנלים לרצפה באיכות מעולה!

לקבלת פרטים נוספים על פנלים לרצפה בעיצובים מיוחדים, צרו קשר עם חברת דקור סטאר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לכמות הפאנלים הנדרשת לבית שלכם. חברת דקור סטאר נחשבת לאחת החברות החלוצות בישראל בייצור פאנלים למרצפות ופרקטים עם פעילות של מעל ל-28 שנים בתחום. צוות החברה מייצר מגוון רחב של סוגי פאנלים בעיצובים מרהיבים ויפים ומציע לכם אותם במחירים נוחים ושירותי הובלה מקצועיים עד לבית שלכם.

מאמרים נוספים: