03-5581590

עיצוב סגנון צרפתי

כדאי לדעת שכאשר  מדברים על תחום כמו עיצוב סגנון צרפתי הוא אחד מהסגנונות המרהיבים והאהובים ביותר בעולם העשיר והססגוני הזה. הסגנון הצרפתי ידוע ככזה המשדר יוקרה, אלגנטיות ונוחות, ששם לב לפרטים הקטנים ביותר – שמתכתבים עם מסורת עשירה של אמנות ועיצוב. במאמר זה נעמיק בהבנת מאפייני העיצוב בסגנון הצרפתי ונביא טיפים לשילובו בביתכם.

 

מאפייני העיצוב בסגנון צרפתי

 

  • חומרים איכותיים וטבעיים – אחד מהמאפיינים המרכזיים של העיצוב הצרפתי הוא השימוש בחומרים איכותיים וטבעיים. העץ הוא חומר מרכזי כאן והוא משמש ליצירת רצפות פרקט, רהיטים וכרכובים. השימוש בעץ מוסיף חמימות ותחושת ביתיות לחלל, ומשדר מסורת ואלגנטיות.

 

  • צבעים רכים וניטרליים – כאשר מתעמקים בענייני עיצוב סגנון צרפתי הוא כזה המשתמש בצבעים רכים וניטרליים: גווני לבן, שמנת, אפור בהיר ותכלת הם הפופולריים ביותר ומשמשים כרקע נייטרלי לריהוט ולדקורציה. הצבעים הרכים יוצרים תחושת מרחב וניקיון, ומשלבים בצורה נפלאה עם האלמנטים הדקורטיביים.

 

ריהוט ואביזרים חשובים לעיצוב בסגנון צרפתי

 

ריהוט המעוצב בסגנון צרפתי משלב בין פונקציונליות ליוקרה. הרהיטים הם בדרך כלל קלאסיים ומעוצבים בקווים מעודנים ומורכבים. שולחנות וכיסאות מעץ מלא, ספות עם כריות נוחות וריפוד קטיפה או פשתן, וארונות עם דלתות מעוצבות הם חלק בלתי נפרד מהסגנון. אבל מה שבאמת הופך את הסגנון הצרפתי לכה מרהיב הוא ההתמקדות בפרטים הקטנים. אביזרים דקורטיביים כמו מראות עם מסגרות מעוצבות, נברשות קריסטל, שטיחים קלסיים וכריות דקורטיביות מוסיפים את הטאץ’ הסופי לכל חלל. הבחירה באביזרים אלו מאפשרת להוסיף אישיות ויוקרה לכל חדר.

 

מרכיבים חשובים עבור עיצוב סגנון צרפתי בבית

 

ראשית מומלץ לדעת שפרופילים דקורטיביים הם מרכיב חשוב בעיצוב בסגנון הצרפתי. הם משמשים להדגשת הקווים והפרטים של החלל, ומוסיפים מימד נוסף של עומק ועניין. פרופילים אלו יכולים להיות משולבים בקירות, תקרות ורהיטים, ולהוסיף את הנגיעה הקלאסית לעיצוב. עוד אלמנטים דקורטיביים שמעניקים לחלל המעוצב בסגנון צרפתי מראה מועדן ויוקרתי הם כרכובים וקרניזים – המשולבים בתקרות, בקירות ובחלונות, ומשמשים להדגשת הפרטים האדריכליים. הבחירה בכרכובים וקרניזים איכותיים מוסיפה תחושת יוקרה ואסתטיקה לכל חלל.

 

פתרונות עיצוב סגנון צרפתי מציינים  תמצאו בדקור סטאר

 

אז ראינו שבכל מה שמדובר בתחומי עיצוב סגנון צרפתי הוא שילוב מושלם של אלגנטיות, נוחות ויוקרה. השימוש בחומרים טבעיים, צבעים רכים, רהיטים קלאסיים ואביזרים דקורטיביים יוצר חלל מזמין ומרהיב. אם גם אתם רוצים להפוך את עיצוב הבית שלכם למופת של סגנון צרפתי, הגיעו אלינו לדקור סטאר, החברה המובילה בארץ  לשיווק פרופילים דקורטיביים באיכות הגבוהה ביותר כבר כמעט 30 שנים. אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות עיצוביים, כולל פנלים לרצפה, נישות, כרכובים, פרופילי תאורה, קרנזים דקורטיביים – המותאמים במיוחד לסגנון הצרפתי וניתנים להתקנה קלה. באולם התצוגה שלנו ברחוב המרכבה 26, חולון, תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים ולקבל ייעוץ מקצועי להתאמתם לביתכם.

מאמרים נוספים: