03-5581590

סרגלים לקיר

רוצים לעצב את הבית או המשרד? מחפשים אלמנט לעיצוב פנים?

עיצוב פנים של מבנה מתחיל קודם כל עם הקירות. הקירות הפנימיים זה הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים לבית או לבית העסק. אחת הדרכים ליצור מבנה יוקרתי בהשקעה יחסית נמוכה, היא להתקין סרגלים לקיר המגיעים במגוון צבעים ודגמים. הסרגלים עשויים מחומרי גלם פולימריים באיכות מאוד גבוהה עם עמידות לשנים רבות. ניתן לעצב את פנים המבנה בצורה מושלמת וליצור מבואות מרשימות במיוחד לבית או למבנה מסחרי מבלי לבצע עבודות שיפוצים מורכבות.

עיצוב הקיר בסרגל מסגרות דקורטיבי

באמצעות חיפוי קיר פנימי לבית, האופציות שלכם מבחינת עיצוב הן אין סופיות. תוכלו לשלב סרגל מסגרות בקיר אחד בבית או בכל קיר וליצור מבנה יפה ומרהיב בתהליך קצר יחסית של עבודה. מומלץ להזמין חיפוי איכותי המיוצר בארץ על פי מידות, דגם וסגנון עיצובי. אם יש לכם ידיים טובות, תוכלו להתקין את החיפוי באופן עצמאי עם תכנון מקדים נכון ומדידות מדויקות של גובה הקיר והרוחב שיש לכם בין הקירות. הסרגלים יכולים להגיע בעוביים שונים וניתן להתאים את העובי של הסרגלים על פי גודל החדר במטרה למנוע הקטנה משמעותית של גודל החלל על ידי הסרגלים.

חיפוי קיר סרגלים ללובי בניין

מכיוון שחיפוי קיר סרגלים הוא אלמנט דקורטיבי עם מראה יוקרתי, הוא יכול להתאים בצורה מושלמת ללובי של בניין. אם אתם מנהלים חברת אחזקה למבנים, או מנהלים ועד בית של בניין, כדאי לכם לבדוק את האופציות הקיימות היום לחיפוי הקירות הפנימיים של הלובי באמצעות הסרגלים העיצוביים. ההשקעה נחשבת למשתלמת במיוחד ואינה דורשת תחזוקה מורכבת של הסרגלים. אתם יכולים לעצב לובי בצורה מהירה מאוד באמצעות השימוש בסרגלים הדקורטיביים בלבד מבלי להוציא סכומי כסף גדולים על עבודות שיפוץ של המבנה.

הזמנת סרגלים לקיר דרך הטלפון

רוצים להזמין סרגלים לקיר באיכות גבוהה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת כולל משלוח עד אליכם? זה הזמן ליצור קשר עם חברת דקור סטאר המתכננת ומייצרת מגוון רחב של סרגלים מעוצבים לקירות פנימיים למבנים כבר מעל ל-28 שנים ברציפות. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לסייע לכם בבחירת הסרגלים המתאימים לבית או לעסק שלכם.

מאמרים נוספים: