03-5581590

חיפוי קירות לחדרי אמבטיה

חיפויים לקירות מסוגים שונים הם אלמנט נפוץ בתחום עיצוב הבית. חיפוי קיר יכול לשמש כפריט דקורטיבי מרהיב לחיפוי קיר של חדר שינה, מזדרון, פינת אוכל ולמעשה מגוון חללים רחב כיד הדמיון של מעצב הפנים שלכם.

חיפויי קיר מפולימר מהווים חיפוי נפלא גם לחדרי אמבטיה , הוא מהווה פיתרון עיצובי המחליף את החיפויים הקלאסיים לאמבטיה של קרמיקה ופסיפס .

יש המשתמשים בחיפויי קיר לכיסוי פגמים אסטטיים בקיר במיוחד ליקויי בניה כמו סדקים בקירות שאין אפשרות לתקן או שיחזרו עקב תזוזות קלות של הקרקע, אז במקום להשאיר סדקים עדיף להסתיר.

התחום של חיפויים לקירות כולל שפע חומרים ,מרקמים ועיצובים.

לחברת דקור סטאר מגוון חיפוי קיר רחב המותאם לחללי הבית השונים ולסגנונות עיצוב מגוונים.

חיפוי קיר לחדרי אמבטיה, חיפויים לקירות חדרי הבית האחרים, חיפויים לקיר אחד דומיננטי ,סיבי אלגנטו,בריקים ועוד. רוצים קיר מעניין בבית, בחרו משפע חיפויי הקיר של חברת דקור סטאר.

חיפוי קיר פולימרי בחדר האמבטיה

פולימרים הם חומרים סינטטיים מתקדמים בהם נעשה כיום שימוש בתחום של חיפויים לקירות. מדובר במשפחה של חומרים עמידים וחזקים, אשר עמידים ללחות ורטיבות. תכונה זו הופכת אותם לאופטימאליים לחיפוי קירות בחדרי אמבטיה ושירותים כמו גם לחדרים רטובים אחרים ,בריכות שחיה, ספא וכד’.

בדקור סטאר ניתן למצוא כיום מגוון רחב של חיפויי קיר פולימרים, בשלל צורות ועיצובים. חיפויי קירות בכלל, ועבור חדרי אמבטיה, מקלחת ושירותים בפרט, נכנסים יותר ויותר לשימוש בעולם עיצוב הפנים המודרני. מדובר באלמנט עיצובי אשר מוסיף הרבה חן ואסתטיקה לחדר האמבטיה. אדריכלים רבים מעדיפים ליישם חיפוי קיר מפולימר בחדר האמבטיה בשל האלגנטיות הרבה של חיפוי זה,יתרונות החומר והייחודיות.

כאשר מדובר בדירה שאינה חדשה ויש בה סדקים בקירות שחוזרים ונשנים עקב מבנה הקרקע עליו בנוי הבנין ,לעיתים חיפויים הם פתרון אסטטי  להסתרת סדקים בקיר. פעמים רבות כאשר הסדקים בקירות שטחיים ומקומיים, אין טעם להשקיע הרבה כסף בשיפוץ כללי. הצבת חיפוי קיר אשר יסתיר את אותו סדק היא פתרון לא אידיאלי אך נפוץ – החיפויי יסתיר את הסדק.

רבים כבר גילו את יופיים הרב של חיפויים לקיר מפולימר, שילוב של פונקציונליות עם עיצוב מעודן.

באולם התצוגה של דקור סטאר מגוון רב של חיפויים ,מוזמנים להגיע ולקבל יעוץ ממעצבת הפנים של דקור סטאר.

מאמרים נוספים: