03-5581590

חיפויים לקירות

חיפויים לקירות הם טרנד עולה שקם כדי להוסיף עניין ואסתטיקה לקירות הבית. הפתרון המעולה של חיפויים לקירות מאפשר ליצור קיר שמהווה יצירת אמנות אמיתית, עולם ומלואו שמושג באמצעות פיתולים וציורים שונים בצורה תלת ממדית שגורמים לקיר להתעורר לחיים ולהפוך להרבה יותר מעניין, בלי צורך לשבור או להרוס, ואף ללא תחזוקה משמעותית. כל מה שדרוש הוא לבחור מתוך מגוון רב של חיפויי קיר את הסגנון והצורה שאהבתם, ובחברת דקור סטאר יש חיפויי קיר רבים. ניתן לעשות התקנה של חיפויים לקיר באופן עצמאי או בסיוע מומחה. אנו בדקור סטאר ממליצים להשאיר את עבודת העיצוב למקצוענים, על מנת שתוכלו להיות בטוחים בכל עת שזכיתם למראה הטוב ביותר ושההתקנה של חיפויים אלו נעשתה בצורה מקצועית.

סוגי חיפויים לקירות

החיפויים משתנים בצורתם ובחומר ממנו הם עשויים, בהתאם לשימושים השונים והצרכים החיוניים של כל אחד מחלקי הבית. כך, חיפוי של התקרה נעשה פעמים רבות באמצעות פריטים העשויים קלקר (קרניזים פוליסטירן) היות ןבתקרה לא נוטים לגעת כמו בקירות הסמוכים לסביבת פעילותם של בני הבית, אין חשש מפגיעה בחומר העדין ולכן אפשר לחסוך ולרכוש חיפויי תקרה מקלקר. חיפוי קיר או תקרה העשויים פוליסטרין הם עמידים מספיק וניתן לבחור במרקמים מכל הסוגים, במראה אלגנטי או אחיד, במגוון צבעים וסוגים.

את קירות חדרי הבית מקובל לחפות עם חיפויים מפולימר, הפולימר הוא חומר קשיח מאוד וגם עמיד למים מה שמאפשר להשתמש בו גם כחיפויים לקירות האמבטיה.

קריזי הפרימיום הם כמובן הפוליאוריטן. בחירתם של אדריכלים רבים.

חברת דקור סטאר מספקת חיפוי קיר מסיבי חומר ליצירת מראה אלגנטי ביותר.

כיצד תדעו באיזה חיפוי קירות לבחור?

טיפ ראשון לבחירה טובה יותר של חיפויים לקירות הוא להסתכל על המכלול. על מנת שחיפוי הקירות יעשה את עבודתו נאמנה, חשוב מאוד ליצור סינרגיה בין כל האלמנטים של העיצוב. לפיכך, אי אפשר לבחור בחיפוי הקיר מבלי לראות את התמונה המלאה, את כל העיצוב של המקום. הבחירה נשענת בראש ובראשונה על הטעם שלכם, אך ניתן להעזר בשירותיה של מעצבת הפנים של דקור סטאר ללא תשלום נוסף. קחו את הזמן לבחור מה שנכון לכם משום שכך תוכלו לשלב טוב יותר את החיפויים בכל סגנון עיצוב שבחרתם לבית או למבנה שאותו אתם מעצבים. זה המקום לומר שחיפוי קיר מרתק מבחינת העיצוב שלו יכול להפוך לאלמנט עיצובי ייחודי שמרתק את העין בכל קיר שבו תבחרו לשלב אותו, והאפשרויות הן בלתי מוגבלות.

מאמרים נוספים: